HIKMICRO Lynx Pro LE101 984,00 zł
Brutto

HIKVISION – lider nowoczesnych technologii, czołowy producent kamer przemysłowych opartych o moduły termiczne, rozpoznawanie twarzy, dostawca rozwiązań do w pełni zautomatyzowanych magazynów, systemów alarmowych, poszerza swą ofertę o podręczne kamery termowizyjne, tworząc submarkę HIKMICRO.

qty
Ostatnie sztuki w magazynie

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

HIKVISION – lider nowoczesnych technologii, czołowy producent kamer przemysłowych opartych o moduły termiczne, rozpoznawanie twarzy, dostawca rozwiązań do w pełni zautomatyzowanych magazynów, systemów alarmowych, poszerza swą ofertę o podręczne kamery termowizyjne, tworząc submarkę HIKMICRO.

HIKMICRO prezentując nową serię Lynx Pro LH, łamie monopol wielu firm, wprowadzając na rynek produkty o przełomowej specyfikacji w niespotykanej cenie.

Zaawansowany czujnik obrazu VOx 12 μm
Seria LYNX PRO LE zawiera nowy czujnik VOx 256 × 192 12 μm (mniej niż 35 mk) oraz obiektyw o dużej aperturze, który daje wyraźny obraz celu nawet w całkowitej ciemności
Niezwykle skuteczny sensor VOx 12 μm o NETD mK zapewnia perfekcyjne wyróżnienie celu na tle terenu i gwarantuje wyraźny, szczegółowy obraz nawet w absolutnej ciemności.
Do obrazowania termicznego zastosowano nowoczesne rozwiązania i technologie m.in.:

    DDE (digital detail enhancement) – cyfrowe wzmocnienie detali
    3D DNR (3D digital noise reduction) – cyfrowa redukcja szumu
    AGC (automatic gain control) – automatyczna kontrola wzmocnienia

Tryb Czuwania
Tryb czuwania zaprojektowany w celu oszczędzania energii przy wyłączonym ekranie podczas gdy inne funkcje są włączone. Urządzenie można aktywować jednym kliknięciem
Elementem, który znacząco wydłuża czas działania kamery, jest tryb oszczędzania energii, który po określonym czasie automatycznie wygasza wyświetlacz. Ponowna aktywacja ekranu następuje natychmiastowo po kliknięciu dowolny przycisk na panelu sterowania.

Duży zoom cyfrowy
Cyfrowe powiększenie aż do 8× pozwala na obserawcję szczegółów nawet na dalekich dystansach
Aby uzyskać większą szczegółowość wyświetlanego obrazu, możemy skorzystać z tryby powiększenia cyfrowego 2×, 4× lub 8×. Zoom cyfrowy o maksymalnym przybliżeniu 8× pozwala dostrzec małe cele nawet na dużym dystansie.

Dalmierz statyczny
W szybki sposób pozwala na szacunkowy pomiar odległości na podstawie wskazania podstawy i wierzchołka celu oraz jego estymowanej wysokości
Kamery z serii Lynx Pro mają wbudowany dalmierz statyczny, który pozwala w łatwy i szybki sposób dokonać wstępnego pomiaru odległości do obserwowanego celu.
Wystarczy jedynie znać szacunkowy rozmiar obiektu i odpowiednio zaznaczyć linie jego podstawy i wierzchołka. Na podstawie wprowadzonych danych inteligentny dalmierz oblicza dystans i wyświetla wartość na ekranie.


Wideo i zdjęcia
8 GB wbudowanej pamięci pozwala na zapis tysięcy zdjęć i wielu, wielu filmów. Zapisane pliki mogą być pobranie poprzez kabel USB lub w aplikacji T-Vision
Każda z kamer serii Lynx Pro ma 8 GB pamięć wewnętrzną, na której można zapisywać i przechowywać zdjęcia i filmy wideo z polowania lub obserwacji.

4 tryby wyświetlania
Kamery Lynx oferują 4 popularne tryby wyświetlania. Zastosowane palety kolorystyczne pozwalają na obrazowanie sceny zgodnie z naszymi preferencjami. Użytkownik może wybrać pomiędzy:

    White hot – ciepłe w jasnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym jaśniejszy jest tonacja.
    Black hot – ciepłe w ciemnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym ciemniejszy jest tonacja.
    Red hot – obraz jak w „black hot” z czerwonym wyróżnieniem najcieplejszych elementów
    Fusion – od wysokiej temperatury do niskiej temperatury, obraz jest kolorowy od białego, żółtego, czerwonego, różowego do fioletowego.


Długi zasięg wykrywania
Dzięki zaawansowanemu czujnikow obrazu i obiektywowi, zasięg wykrywania celu może osiągają do 2111 m


Długi czas pracy
Niski pobór mocy sprawia, że ciągły czas pracy trwa do 8 godziny.
Dzięki zastosowaniu technologii o niskim poborze energii kamery z serii Lynx mogą nieprzerwanie pracować nawet do 8 godziny.
Wydłużony czas działania sprawia, że kamera doskonale sprawdzi się podczas całonocnego polowania lub wielogodzinnej obserwacji. Kamerę można również połączyć z zewnętrznym „power bankiem”, aby przedłużyć jej nieprzerwane działanie.
Do ładowania, jak i połączenia służy gniazdo USB-C.


Kompaktowy rozmiar, łatwy do przenoszenia!
Lekka konstrukcja 260 g
Kamery termowizyjne z serii Lynx są obecnie najmniejszymi termowizorami na rynku oferującymi tak wspaniała parametry techniczne.
Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji bez problemu mieszczą się w kieszeni kurtki i spodni, dlatego mogą nam nieustannie towarzyszyć podczas obserwacji przyrody, polowania lub akcji poszukiwawczo- ratowniczych.
Polimerowy korpus kamery jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wibracje oraz spełnia standard ochrony IP67.
Gwarantuje to urządzeniu niewrażliwość na opady deszczu i śniegu oraz całkowite zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 30 minut.


Aplikacja T-Vision
Dzięki wbudowanemu Wi-Fi, kamery serii Lynx mogą być połączone z dowolnym urządzenie opartym na systemie Android lub iOS by uzyskać nie tylko obraz na ekranie wewnętrznym, ale także by móc modyfikować jego parametry i sterować pracą apartu czy nagrywania
Zapisany obraz i filmy można transmitować za pomocą Wi-Fi do telefonu lub innego urządzenia, na którym została zainstalowana aplikacja T-Vision (dostępna na system Android i iOS).
Zintegrowany moduł Wi-Fi pozwala wykorzystać aplikację T-Vision jako zewnętrzny wyświetlacz.
Użytkownik może za jej pomocą zdalnie operować kamerą i ustawieniami, aktualizować oprogramowanie, oraz publikować przechwycony obraz na social mediach.

 Dane techniczne:

 • Częstotliwość odświeżania [Hz]: 25
 • Liniowe pole widzenia na 100 m [m]: 306
 • Maks. zasięg [m]: 1239
 • Pamięć wewnętrzna: 8 GB
 • Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px]: 256 × 192
 • Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]: 720×540
 • Rozmiar obiektywu [mm]: 10
 • Zoom cyfrowy [×]: 2,4,8
 • Zoom optyczny [×]: 1
 • Klasa szczelności IP: IP67
 • Długość całkowita [mm]: 158
 • Masa [g]: 260
 • Producent: HIKVISION, Chiny
 • EAN: 6974004640279
 • Symbol dostawcy: HM-TS02-10XG/W-LE10
2 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inny produkt