Śrut 5,5mm

Śrut 5,5mm

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-8 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Śrut diabolo H&N Baracuda Green 5,5 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu bezołowiowy śrut H&N Baracuda Green. Dzięki zastosowaniu stopów cyny śrut oraz aerodynamicznym kształcie śruciny, śrut ma płaską trajektorię lotu na średnich dystansach. Przeznaczony głównie do zawodów strzeleckich.

79,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 5,5 mm 200 szt.

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 5,5 mm to odmiana śrutu hollow point. Na świecie wykorzystuje się go do polowań na drobną zwierzynę. Charakterystyczny otwór sprawia, że podczas zderzenia z celem, śrut rozpada się powodując dodatkowe obrażenia. W Polsce polowanie za pomocą tego rodzaju śrutu jest zabronione, jednak znalazł on swoją niszę wśród miłośników “efektownej demolki”. Śrut ten potrafi rozbryznąć jabłko lub pomidora na wszystkie strony.

39,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter Extreme 5,5mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu Śrut H&N Hunter Extreme który dzięki odpowiednim krzyżowym nacięciom na główce śruciny charakteryzuje się ogromną siłą przebicia. Śrut nadaje się do strzelectwa na dalekie odległości. Zalecany do mocnych wiatrówek PCP, jak i sprężynowych.

45,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Match 5,51 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu śrut H&N Baracuda Match o kalibrze 5,51 mm. Ten ciężki, precyzyjny śrut idealnie będzie się nadawał do strzelectwa dalekodystansowego. Aerodynamiczna konstrukcja śruciny ma duży wpływ na celność. Śrut charakteryzuje się znakomitym skupieniem, dlatego też idealnie nadaje się do strzelectwa tarczowego.

35,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Match 5,52 mm 200 szt.

Diabolo H&N Baracuda Match to ciężki i precyzyjny śrut do strzelania na długim dystansie. Bardzo dobra opływowość ma znaczący wpływ na głębokość penetracji oraz dobre skupienie. Staranna selekcja oraz wykonanie z specjalnego stopu pozwalają osiągnąć naprawdę dobre wyniki na strzelnicy.

35,00 zł

Śrut diabolo H&N Crow Magnum 5,5 mm 200 szt.

Śrut Crow Magnum Diabolo 5,5 mm – śrut rozrywający o ponadprzeciętnej wadze, gładkość oraz staranność wykonania sprawia że jest bardzo celny. Śrut różni sie tym od Halow Pointa, że ma szerszy otwór z przodu (jeszcze większy efekt w rozrywaniu) oraz jest cięższy.

Zapewnia ciekawe efekty w silnych wiatrówkach, jabłko czy cebula rozpryskuje się dostarczając niezapomnianych wrażeń. W niektórych krajach wykorzystywany do polowań na drobne ptactwo (w Polsce zabronione).

30,00 zł