Śrut 5,5mm

Śrut 5,5mm

Aktywne filtry

H&N Baracuda 5,5 mm 200 szt.

Superprecyzyjny, gładki, ciężki śrut zaokrąglony. Przeznaczony do strzelań Field Target oraz długodystansowych. Duża masa zmniejsza wrażliwość na wiatr.

35,00 zł

H&N Baracuda Green 5,5 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu bezołowiowy śrut H&N Baracuda Green. Dzięki zastosowaniu stopów cyny śrut oraz aerodynamicznym kształcie śruciny, śrut ma płaską trajektorię lotu na średnich dystansach. Przeznaczony głównie do zawodów strzeleckich.

79,00 zł

H&N Baracuda Hunter 5,5 mm 200 szt.

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 5,5 mm to odmiana śrutu hollow point. Na świecie wykorzystuje się go do polowań na drobną zwierzynę. Charakterystyczny otwór sprawia, że podczas zderzenia z celem, śrut rozpada się powodując dodatkowe obrażenia. W Polsce polowanie za pomocą tego rodzaju śrutu jest zabronione, jednak znalazł on swoją niszę wśród miłośników “efektownej demolki”. Śrut ten potrafi rozbryznąć jabłko lub pomidora na wszystkie strony.

39,00 zł

H&N Baracuda Hunter Extreme 5,5mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu Śrut H&N Hunter Extreme który dzięki odpowiednim krzyżowym nacięciom na główce śruciny charakteryzuje się ogromną siłą przebicia. Śrut nadaje się do strzelectwa na dalekie odległości. Zalecany do mocnych wiatrówek PCP, jak i sprężynowych.

45,00 zł

H&N Baracuda Match 5,51 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu śrut H&N Baracuda Match o kalibrze 5,51 mm. Ten ciężki, precyzyjny śrut idealnie będzie się nadawał do strzelectwa dalekodystansowego. Aerodynamiczna konstrukcja śruciny ma duży wpływ na celność. Śrut charakteryzuje się znakomitym skupieniem, dlatego też idealnie nadaje się do strzelectwa tarczowego.

35,00 zł

H&N Baracuda Match 5,52 mm 200 szt.

Diabolo H&N Baracuda Match to ciężki i precyzyjny śrut do strzelania na długim dystansie. Bardzo dobra opływowość ma znaczący wpływ na głębokość penetracji oraz dobre skupienie. Staranna selekcja oraz wykonanie z specjalnego stopu pozwalają osiągnąć naprawdę dobre wyniki na strzelnicy.

35,00 zł

H&N Baracuda Power 5,5 mm 200 szt.

Baracuda Power to ciężki, precyzyjny śrut przeznaczony do strzelania na dalekie dystanse. Twarda miedziowa powłoka zwiększa przebijaność nawet o 20% w porównianiu do całkowicie ołowianych śrutów. Polecany do mocnych wiatrówek.

35,00 zł

H&N Crow Magnum 5,5 mm 200 szt.

Śrut Crow Magnum Diabolo 5,5 mm – śrut rozrywający o ponadprzeciętnej wadze, gładkość oraz staranność wykonania sprawia że jest bardzo celny. Śrut różni sie tym od Halow Pointa, że ma szerszy otwór z przodu (jeszcze większy efekt w rozrywaniu) oraz jest cięższy.

Zapewnia ciekawe efekty w silnych wiatrówkach, jabłko czy cebula rozpryskuje się dostarczając niezapomnianych wrażeń. W niektórych krajach wykorzystywany do polowań na drobne ptactwo (w Polsce zabronione).

37,00 zł

H&N Field Target Trophy 5,53 mm 500 szt.

Średniej wagi niemieckiej firmy śrut H&N Field Target Trophy Power posiada miedzianą powłokę, dzięki czemu jest twardszy od tradycyjnych ołowianych śrutów dzięki czemu ma większe właściwości przebijające. Ze względu na kształt, śrut jest bardzo aerodynamiczny dzięki czemu idealnie nadaje sie do strzelectwa rekraacyjnego.

69,00 zł

H&N FTT Green 5,5 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu bardzo precyzyjny śrut H&N FTT FIELD TARGET TROPHY GREEN. Ten bezołowiowy śrut idealnie sprawdzi się w strzelectwie na średnie dystanse w konkurencjach FTT. Najwyższą jakoś produktu gwarantuje ręczne selekcjonowanie śrucin, co wyklucza występowanie śrutu w opakowania z wadami.

65,00 zł

H&N FTT Power 5,5 mm 200 szt.

Superprecyzyjny, śrut do wiatrówek o dużej mocy, Ze względu na aerodynamiczny kształt czoła, śrut idealnie się sprawdzi w strzelectwie do 50 m. Śrut jest miedziowany, dzięki czemu osiąga większe prędkości początkowe oraz nie brudzi rąk ani lufy. H&N Field Target Trophy Power należy do śrutów ręcznie selekcjonowanych. Śrut zalecany strzelcom ceniącym sobie wysoką jakość wykonania. Opakowanie zawiera 200 szt. śrucin.

30,00 zł

H&N Hornet 5,5 mm 200 szt.

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości śrut H&N HORNET z bardzo ostrym czubkiem wykonanym z mosiądzu. Dzięki szpicowi śrucina ma bardzo duże właściwości przebijające, jak i destrukcyjne. Aerodynamiczny kształt sprawia, że śrut jest idealnym rozwiązaniem dla strzelców ceniących sobie strzelectwo na średnim dystansie.

83,00 zł