Spreżynowe

Spreżynowe

Aktywne filtry

Air Master 200 kal. 4,5 mm

Wiatrówka karabinek AirMaster 200 TG to doskonały wybór dla osób szukających karabinka z systemem dolnego naciągu sprężyny, dobrych parametrach strzeleckich oraz nowoczesnym designie.

499,00 zł

AirMaster 125 TG 4,5 mm

Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.

599,00 zł

AirMaster 400 4,5 mm

Zupełna nowość na rynku! Karabinki AirMaster charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Poszczycić się mogą dobrymi osiągami, dużą energią strzału, celnością, trwałością oraz wygodą użytkowania. Ponadto ceny karabinków AIR MASTER są bardzo konkurencyjne w stosunku do podobnych na rynku. Karabinki Air Master produkowane są przez uznanego, europejskiego producenta broni palnej i sportowej.

399,00 zł

BEEMAN 10611 Longhorn II 4,5/5,5 mm

Model 10611 Longhorn II to karabinek pneumatyczny wyposażony w standardową sprężynę, dzięki wymiennym lufom znajdującym się w zestawie umożliwia trening strzelecki śrutem w kalibrze 4.5mm lub 5.5mm.

675,00 zł

BEEMAN 1073 GP GAS RAM KAL. 4,5 5,5 mm

Wiatrówka BEEMAN 1073GP kal. 4,5 / 5,5 mm

Beeman to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich.

Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością.

BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie.

Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

675,00 zł

BEEMAN 1910GP GAS RAM k.4,5mm

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością. BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie. Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

499,00 zł

BEEMAN 2060 BAY CAT 4,5mm

Beeman to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością. BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie. Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

349,00 zł

BEEMAN SNIPER model 1920 kal. 4,5mm

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością. BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie. Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

399,00 zł

BEEMAN USA 10613GP GAS RAM + lun.4x32 do17J TRUGLO GW

Wiatrówka BEEMAN 10613GP

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich.

Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością.

BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie.

Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

689,00 zł

Browning M-Blade 4,5 mm diabolo

Wiatrówka sprężynowa Browning M-Blade. Polimerowa obudowa lufy zapewnia nietuzinkowy wygląd. Gumowany chwyt poprawia komfort trzymania. Pionowa i pozioma regulacja muszki.

539,00 zł

Browning X-Blade

Wiatrówka Browning X-Blade  4,5 mm to nowoczesny karabinek pneumatyczny z łamaną lufą, ergonomicznym łożem oraz światłowodowymi przyrządami celowniczymi umożliwiającymi strzelanie przy słabym świetle.

899,00 zł

Colt M4 4,5 mm

Colt M4 4,5 mm to klasycznie łamana wiatrówka strzelająca śrutem diabolo, stylizowana na wzór amerykańskiego karabinka szturmowego

799,00 zł

Ekol AK-47 AK 450 BLACK

Klasycznie łamana wiatrówka z gwintowaną lufą kalibru 4,5 mm. Korpus i kolbę wykonano z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Do produkcji mechanizmu spustowego oraz szczerbinki zastosowano metal.

678,00 zł

Ekol AK-47 AKL 450 BLACK

Ekol AKL Black, replika legendarnego karabinu automatycznego AK 47 konstrukcji Michaiła Kałasznikowa. Mocna sprężyna pozwala na osiągnięcie dużej prędkości początkowej 280 m/s dzięki czemu karabin nadaje się do strzelania na średnich i dużych dystansach. Solidne wykonanie, celność oraz niezawodność to cechy wyróżniające wiatrówkę tłokową Ekol AKL.

678,00 zł

Gamo Replay-10 4,5 mm z lunetą 4x32

Mocna wiatrówka osadzona w łożu syntetycznym. Wyposażona została w nowoczesny system 10x Quick Shoot, dzięki któremu bez potrzeby ponownego ładowania można oddać szybko 10 strzałów, co czyni z modelu Replay-10 najszybszą wiatrówką łamaną na rynku.

895,00 zł