śrut 4,5mm

śrut 4,5mm

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-8 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Śrut diabolo H&N Baracuda 4,5/400

Diabolo H&N Baracuda 4,5/400 to starannie selekcjonowany zaokrąglony śrut przeznaczony do strzelania precyzyjnego oraz konkurencji Field Target. Ciężki śrut zapewnia doskonałą powtarzalność oraz precyzję strzału, cechuje się niską wrażliwością na wiatr, zalecany do najmocniejszych karabinów pneumatycznych.

55,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Green 4,5 mm 300 szt.

Przedstawiamy Państwu bezołowiowy śrut H&N Baracuda Green. Dzięki zastosowaniu stopów cyny śrut oraz aerodynamicznym kształcie śruciny, śrut ma płaską trajektorię lotu na średnich dystansach. Przeznaczony głównie do zawodów strzeleckich.

59,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 4,5 mm 400 szt.

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 4,5 mm to odmiana śrutu hollow point. Na świecie wykorzystuje się go do polowań na drobną zwierzynę. Charakterystyczny otwór sprawia, że podczas zderzenia z celem, śrut rozpada się powodując dodatkowe obrażenia. W Polsce polowanie za pomocą tego rodzaju śrutu jest zabronione, jednak znalazł on swoją niszę wśród miłośników “efektownej demolki”. Śrut ten potrafi rozbryznąć jabłko lub pomidora na wszystkie strony.

55,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter Extreme 4,5 mm 400 szt.

Przedstawiamy Państwu Śrut H&N Hunter Extreme, który dzięki odpowiednim krzyżowym nacięciom na główce śruciny charakteryzuje się ogromną siłą przebicia. Śrut nadaje się do strzelectwa na dalekie odległości. Zalecany do mocnych wiatrówek PCP, jak i sprężynowych.

55,00 zł

Śrut diabolo H&N Baracuda Match 4,51 mm 400 szt.

Odpowiednio dobrany śrut wpływa na precyzję czy powtarzalność strzałów. Wybierając śrut do swojej wiatrówki, stawiaj na najlepsze parametry. Śrut diabolo H&N Baracuda Match 4,51 mm 400 szt. niemieckiego producenta HAENDLER & NATERMANN jest wysokiej jakości produktem o idealnym wyważeniu i powtarzalności.

65,00 zł

Śrut diabolo H&N Excite Plinking 4,5 mm 500 szt.

Śrut H&N EXCITE PLINKING o kalibrze 4,5 mm to bardzo precyzyjny śrut przeznaczony do strzelectwa tarczowego. Dzięki moletowaniu śruciny, strzelec zyskuje dodatkową moc oraz zwiększoną prędkość początkową. Śrut zalecany do wiatrówek o średniej mocy. Opakowanie zawiera 500 szt. śrucin.

25,00 zł