śrut 4,5mm

śrut 4,5mm

Aktywne filtry

H&N Baracuda 4,5/400

Diabolo H&N Baracuda 4,5/400 to starannie selekcjonowany zaokrąglony śrut przeznaczony do strzelania precyzyjnego oraz konkurencji Field Target. Ciężki śrut zapewnia doskonałą powtarzalność oraz precyzję strzału, cechuje się niską wrażliwością na wiatr, zalecany do najmocniejszych karabinów pneumatycznych.

55,00 zł

H&N Baracuda Green 4,5 mm 300 szt.

Przedstawiamy Państwu bezołowiowy śrut H&N Baracuda Green. Dzięki zastosowaniu stopów cyny śrut oraz aerodynamicznym kształcie śruciny, śrut ma płaską trajektorię lotu na średnich dystansach. Przeznaczony głównie do zawodów strzeleckich.

59,00 zł

H&N Baracuda Hunter 4,5 mm 400 szt.

Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 4,5 mm to odmiana śrutu hollow point. Na świecie wykorzystuje się go do polowań na drobną zwierzynę. Charakterystyczny otwór sprawia, że podczas zderzenia z celem, śrut rozpada się powodując dodatkowe obrażenia. W Polsce polowanie za pomocą tego rodzaju śrutu jest zabronione, jednak znalazł on swoją niszę wśród miłośników “efektownej demolki”. Śrut ten potrafi rozbryznąć jabłko lub pomidora na wszystkie strony.

55,00 zł

H&N Baracuda Hunter Extreme 4,5 mm 400 szt.

Przedstawiamy Państwu Śrut H&N Hunter Extreme, który dzięki odpowiednim krzyżowym nacięciom na główce śruciny charakteryzuje się ogromną siłą przebicia. Śrut nadaje się do strzelectwa na dalekie odległości. Zalecany do mocnych wiatrówek PCP, jak i sprężynowych.

55,00 zł

H&N Baracuda Match 4,51 mm 400 szt.

Odpowiednio dobrany śrut wpływa na precyzję czy powtarzalność strzałów. Wybierając śrut do swojej wiatrówki, stawiaj na najlepsze parametry. Śrut diabolo H&N Baracuda Match 4,51 mm 400 szt. niemieckiego producenta HAENDLER & NATERMANN jest wysokiej jakości produktem o idealnym wyważeniu i powtarzalności.

65,00 zł

H&N Baracuda Power 4,5 mm 300 szt.

Baracuda Power to ciężki, precyzyjny śrut przeznaczony do strzelania na dalekie dystanse. Twarda miedziowa powłoka zwiększa przebijaność nawet o 20% w porównianiu do całkowicie ołowianych śrutów. Polecany do mocnych wiatrówek.

40,00 zł

H&N Excite Plinking 4,5 mm 500 szt.

Śrut H&N EXCITE PLINKING o kalibrze 4,5 mm to bardzo precyzyjny śrut przeznaczony do strzelectwa tarczowego. Dzięki moletowaniu śruciny, strzelec zyskuje dodatkową moc oraz zwiększoną prędkość początkową. Śrut zalecany do wiatrówek o średniej mocy. Opakowanie zawiera 500 szt. śrucin.

25,00 zł

H&N Field Target Trophy 4,52mm 500szt

H&N Field Target Trophy 4,52 mm 500 szt. to ręcznie selekcjonowany śrut o średnim ciężarze, przeznaczony do strzelania w konkurencji Field Target.

H&N Field Target Trophy wykonano z ołowiu wzbogaconego irydem, który zwiększa twardość pocisku oraz tworzy powłokę odpowiedzialną za poślizg, oraz lepsze uszczelnienie śrutu w przewodzie lufy. W odróżnieniu od tradycyjnego ołowianego śrutu tak śrut utwardzony irydem nie brudzi także dłoni.

55,00 zł

H&N Logo Club 4,5 mm 500 szt.

Śrut tarczowy znanej i cenionej na rynku niemieckiej firmy Haendler & Natermann. Wysokiej jakości śruty przeznaczone do karabinków i pistoletów pneumatycznych, zaokrąglone moletowane, cechujące się dużym skupieniem na większych dystansach.

30,00 zł

H&N Logo Sport 4,5 mm 500 szt.

Śrut tarczowy znanej i cenionej na rynku niemieckiej firmy Haendler & Natermann. Wysokiej jakości śruty przeznaczone do karabinków i pistoletów pneumatycznych, płaskie moletowane, cechujące się dużym skupieniem na większych dystansach.

25,00 zł

H&N Silver Point 4,5 mm 500 szt.

Przedstawiamy Państwu bardzo ciężki śrut H&N SILVER POINT o kalibrze 4,5mm. Dzięki ciężkiej wadze śrut zalecany do mocnych wiatrówek zarówno PCP jak i sprężynowych. Potrójny pierścień śruciny poprawia kompresję w lufie, dzięki czemu śrut ma bardzo dużą prędkość początkową.

57,00 zł

H&N Tester Hunting 4,5 mm 215 szt.

H&N Tester Hunting 4,5 mm 215 szt. to zestaw 6 rodzajów śrutów diabolo 4,5 mm, który pomoże każdemu strzelcowi w doborze najlepszej amunicji do jego wiatrówki.

Śrut pakowany do przezroczystych polimerowych fiolek.

62,00 zł