HATSAN AT44 W LW RG QE2 999,00 zł
Brutto

AT 44-W RG QE  to profesjonalny karabinek na sprężone powietrze,  który posiada wszystkie  cechy i funkcje karabinków z wyższej półki. Całkowity brak odrzutu i  znakomita powtarzalność   strzałów, zero wysiłku przy ładowaniu śrutu,   magazynek 10-strzałowy oraz   wiele innych cech powodują że ten karabinek nie ma  konkurencji w swojej   klasie cenowej.

Kaliber
qty
Obecnie brak na stanie

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

AT 44-W RG QE to profesjonalny karabinek na sprężone powietrze,  który posiada wszystkie  cechy i funkcje karabinków z wyższej półki. Całkowity brak odrzutu i  znakomita powtarzalność   strzałów, zero wysiłku przy ładowaniu śrutu,   magazynek 10-strzałowy oraz   wiele innych cech powodują że ten karabinek nie ma  konkurencji w swojej   klasie cenowej.

Lufa - precyzyjna niemiecka firmy LOTHAR&WALTHER  gwintowana o długości 19.4" (494 mm) Hatsan QE (QuietEnergy) zakończona integralnym tłumikiem dźwięku redukującym o -50% odgłos wystrzału. Takie rozwiązanie zachowuje maksymalną energię wiatrówki, co jest niemożliwe w wypadku opcjonalnego tłumika. Dokręcany tłumik zawsze osłabia energię strzału i wymaga ponownej kalibracji przyrządów optycznych, ponieważ zmienia on parametry balistyczne pocisku. Zwężona u wylotu lufy (czok). Lufa jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni / wiatrówki - jakość jej wykonania ma olbrzymi wpływ na celność karabinu.

Kartusz - wyposażony w regulator ciśnienia. Wymienny zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 230 cc. W pełni naładowany pozwala na oddanie od 40 do 55 efektywnych strzałów w zależności od kalibru (dane dla wersji FAC*). Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie znajdujące się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. Obrotowy pierścień chroni wlot ładowania przed uszkodzeniem. Po opróżnieniu sprężonego powietrza, pusty zbiornik może zostać zastąpiony nowym pełnym (opcja). Stanowi to rozwiązanie dla osób nie zamierzających zabierać pompki PCP czy butli na strzelnicę. 130 bar minimalne ciśnienie robocze w kartuszu rekomendowane przez producenta.

Magazynek - wymienny, obrotowy. W zależności od kalibru oferowane są magazynki aluminiowe 10-strzałowe (kal. 4.5 mm i 5.5 mm) oraz stalowe 9-strzałowe (kal. 6.35 mm). Przeładowanie odbywa się przy pomocy dźwigni znajdującej się po prawej stronie karabinu. Powoduje ono naciągnięcie „kurka”, obrócenie magazynka i wprowadzenie nowego śrutu do lufy. W zestawie oferowane są dwa magazynki.

Osada - ergonomiczna z wyselekcjonowanego tureckiego drzewa orzechowego. Ryflowanie na chwycie pistoletowym zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Wyprofilowana poduszka policzkowa na kolbie typu monte carlo ułatwia złożenie się do strzału oraz celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo oraz leworęcznych. Regulowana gumowa stopka kolby pozwala dopasować ją do potrzeb strzelca, absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - podwójna zgodna ze standardem 11 mm oraz 22 mm (picatinny) pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Bezpieczeństwo - wiatrówki AT44 posiadają wiele rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

Quattro Trigger - dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku jak i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.  
  

Anti-double-pellet feed - mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.
   

Anti-Knock System® - opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.

Specyfikacja:

 • lufa gwintowana, precyzyjnie czokowana dla lepszej  celności  
 • bezpiecznik automatyczny   
 • zasobnik na sprężone powietrze  
 • boczna dźwignia naciągu zbijaka / przeładowania  
 • precyzyjny mechanizm spustowy z regulacją luzu i siły nacisku  
 • stopka amortyzująca energię odrzutu  
 • pozłacany język spustowy  
 • ilość strzałów z pełnego zasobnika: około 60-70  
 • mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu 
 • podwójna szyna 11mm i 22mm do zamontowania  celownika

W zestawie:

 • 2 magazynki
 • szybkozłączka do  ładowania kartusza Quick-Fill,
 • bączki do mocowania pasa nośnego,
 • komplet uszczelek,
 • komplet tarcz strzeleckich
 • opakowanie śrutów

Opis

Typ Śrutu
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Drewno
Typ zasilania
Sprężone Powietrze PCP

Specyficzne kody

16 inny produkt