H&N Sport Glatt 4,5 mm 500 szt.
Śrut H&N Diabolo Sport Glatt 4,5mm. Płaski, gładki śrut optymalny dla treningu oraz klubów strzeleckich.
Śrut produkowany przez czeską firmę JSB. Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Dzięki swojej jakości śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów, gdzie rozchwytywany jest jak świeże bułeczki.
Wszystkie produkty są objęte gwarancją.
Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.
14 Dni na zwrot nie używanego towaru.
Śrut produkowany przez czeską firmę JSB. Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Dzięki swojej jakości śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów, gdzie rozchwytywany jest jak świeże bułeczki.
Śrut H&N Diabolo Sport Glatt 4,5mm. Płaski, gładki śrut optymalny dla treningu oraz klubów strzeleckich.
Wysokiej jakości płaski i gładki śrut tarczowy renomowanej firmy JSB. Każda śrucina jest ręcznie selekcjonowana. Śrut można stosować do strzelań amatorskich i profesjonalnych.
Śrut diabolo Umarex Mosquito Ribbed 4,5/500 to moletowany śrut płaski przeznaczony do rekreacyjnego strzelania tarczowego oraz treningu.
Płaska główka wycina precyzyjnie okrągłe przestrzeliny, co w znacznym stopniu ułatwia liczenie punktów.
Śrut moletowany najlepiej sprawdza się w starszych karabinkach z lufami o płytkim gwincie. Masa śrutu wynosi 0,48 g.
Śrut diabolo Umarex Cobra Pointed Ribbed 4,5/200 to moletowany śrut o szpiczastej główce, która zapewnia wysoką penetrację trafionego celu.
Przedstawiamy Państwu bardzo ciężki śrut H&N SILVER POINT o kalibrze 4,5mm. Dzięki ciężkiej wadze śrut zalecany do mocnych wiatrówek zarówno PCP jak i sprężynowych. Potrójny pierścień śruciny poprawia kompresję w lufie, dzięki czemu śrut ma bardzo dużą prędkość początkową.
Śrut tarczowy znanej i cenionej na rynku niemieckiej firmy Haendler & Natermann. Wysokiej jakości śruty przeznaczone do karabinków i pistoletów pneumatycznych, płaskie moletowane, cechujące się dużym skupieniem na większych dystansach.
Diabolo H&N Baracuda 4,5/400 to starannie selekcjonowany zaokrąglony śrut przeznaczony do strzelania precyzyjnego oraz konkurencji Field Target. Ciężki śrut zapewnia doskonałą powtarzalność oraz precyzję strzału, cechuje się niską wrażliwością na wiatr, zalecany do najmocniejszych karabinów pneumatycznych.
Odpowiednio dobrany śrut wpływa na precyzję czy powtarzalność strzałów. Wybierając śrut do swojej wiatrówki, stawiaj na najlepsze parametry. Śrut diabolo H&N Baracuda Match 4,51 mm 400 szt. niemieckiego producenta HAENDLER & NATERMANN jest wysokiej jakości produktem o idealnym wyważeniu i powtarzalności.
Najlepszy wybór jeżeli chodzi o relację ceny do jakości. Technologia i produkcja jest taka sama, jak w serii Match. Różnica leży w kontroli jakości, która w przypadku serii Target ogranicza się do kontroli wybiórczej.
Idealny wybór dla początkujących strzelców.
Śrut H&N EXCITE PLINKING o kalibrze 4,5 mm to bardzo precyzyjny śrut przeznaczony do strzelectwa tarczowego. Dzięki moletowaniu śruciny, strzelec zyskuje dodatkową moc oraz zwiększoną prędkość początkową. Śrut zalecany do wiatrówek o średniej mocy. Opakowanie zawiera 500 szt. śrucin.
Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Śrut produkowany przez czeską firmę JSB. Dzięki swojej jakości śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów, gdzie rozchwytywany jest jak świeże bułeczki, a producentowi brakuje czasu aby wyrobić się z zamówieniami. Model Exact jest najpopularniejszym śrutem wśród formacji strzeleckich w Polsce. Jest uznawany za najlepszy. Zalecany do wiatrówek o mocy do 15 J.
Śrut diabolo H&N Baracuda Hunter 4,5 mm to odmiana śrutu hollow point. Na świecie wykorzystuje się go do polowań na drobną zwierzynę. Charakterystyczny otwór sprawia, że podczas zderzenia z celem, śrut rozpada się powodując dodatkowe obrażenia. W Polsce polowanie za pomocą tego rodzaju śrutu jest zabronione, jednak znalazł on swoją niszę wśród miłośników “efektownej demolki”. Śrut ten potrafi rozbryznąć jabłko lub pomidora na wszystkie strony.
Śrut produkowany przez czeską firmę JSB. Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Dzięki swojej jakości śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów, gdzie rozchwytywany jest jak świeże bułeczki.
H&N Field Target Trophy 4,52 mm 500 szt. to ręcznie selekcjonowany śrut o średnim ciężarze, przeznaczony do strzelania w konkurencji Field Target.
H&N Field Target Trophy wykonano z ołowiu wzbogaconego irydem, który zwiększa twardość pocisku oraz tworzy powłokę odpowiedzialną za poślizg, oraz lepsze uszczelnienie śrutu w przewodzie lufy. W odróżnieniu od tradycyjnego ołowianego śrutu tak śrut utwardzony irydem nie brudzi także dłoni.
Śrut JSB gładki, typu szpic, selekcjonowany tarczowy. Idealny do treningu oraz na zawody.