Gaz pieprzowy brelok Sabre Red SpitFire 4.5g25,00 zł
Brutto
qty

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Sabre Red SpitFire, pojemnik z obronnym gazem pieprzowym o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej amerykańskiej firmy Sabre. Ostrość 2 000 000 mln SHU (Scoville Heat Units), środek drażniący 10% OC (Oleoresin Capsicum) w tym 1,33% MC (Major Capsaicinoids).

Pojemnik z gazem wyposażono w metalowy key ring / o-ring / kółko, umożliwiający używanie miotacza OC jako breloka do kluczy. Producent zaleca przenoszenie gazu razem z pękiem kluczy, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. 

Korpus pojemnika - wykonany z utwardzanego odpornego na uszkodzenia transparentnego polimeru w czerwonym kolorze. Lekka, ergonomiczna obudowa o antypoślizgowej fakturze dobrze leży w dłoni, zapewnia pewny chwyt nawet przy spoconej dłoni, co często zdarza się w sytuacji stresu i zagrożenia. Wbudowany zaczep Snap-Free umożliwia odpięcie pojemnika od kluczy podczas zagrożenia. SpitFire wyposażono w odbezpieczane kciukiem zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym użyciem gazu. 

Wkład - wewnątrz pojemnika umieszczono wymienny wkład posiadający barwnik UV oraz gaz pieprzowy o zawartości 10% OC (oleoresin capsicum czyli kapsaicyny alkalidowej) w tym 1.33% MC i ostrości 2 mln SHU (Scoville Heat Units). Znajdujący się w pojemniku znacznik UV pozwala na identyfikację napastnika przez policję za pomocą lampy ultrafioletowej.

Dane techniczne:
Kod produktu: SF01RDDE
Skład: 10% OC, 1,33% Capsicinoids
Moc: 2 000 000 SHU
Rodzaj dyszy: Stream (strumień)
Znacznik UV: Tak
Efektywny zasięg: do 3 metrów
Długość: 93 mm / 3.66"
Producent: Security Equipment Corporation, USA

10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inny produkt