AirMaks arms Katran SC 5,5mm4 999,00 zł
4 699,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto

Rodzina karabinków pneumatycznych Katran ponownie powiększyła się o kolejny model, którego samo oznaczenie SC (Sub Compact) zdradza, że mamy do czynienia z najmniejszym do tej pory członkiem.

Kaliber
qty

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Rodzina karabinków pneumatycznych Katran ponownie powiększyła się o kolejny model, którego samo oznaczenie SC (Sub Compact) zdradza, że mamy do czynienia z najmniejszym do tej pory członkiem.

Wersja subkompaktowa zachowuje wszystkie główne cechy swoich poprzedników, choć jej zmniejszona konstrukcja ma swoją specyfikę. Dużym zmianom uległa lufa - która ma teraz 210 mm - oraz kartusz - którego zmniejszona pojemność wynosi 100 cc i długość 230 mm.

Do napełniania kartusza służy zlikowalizowany w jego przedniej części port ładowania (quick fill), tuż obok którego, bezpośrednio na froncie, znajduje się manometr wyskalowany do 300 bar.

Uchwyt pistoletowy typu AR15 jest przyjemny w dotyku za sprawą zmiękczonego polimeru, co więcej, dzięki ergonomicznemu kształtowi zawierającemu wgłębienie na palce świetnie dopasowuje się w kształtu dłoni. Pomiędzy strzałami można wiatrówkę zabezpieczyć bezpiecznikiem nastawnym. Spust jest klasycznie w pełni regulowany za pomocą śrub imbusowych. Odpowiednio długa tylna szyna montażowa Picatinny uwzględnia możliwość strzelania bez kolby, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawsze uzyskać idealne złożenie. Jakby tego było mało, metalowy kołnierz w tylnej części kartusza ma rozmieszczone na gniazda montażowe pod systemy montażowe z oferty AirMaksa.

Kolbie przystawnej można zarzucić jedynie brak możliwości składania, jednak możliwości regulacyjne są bez zarzutu, gdy obejmują regulację wysokości baki policzkowej oraz wysokości i długości stopki. Praktycznym atrybutem kolby jest uchwyt na dwa magazynki, który pozwala je trzymać zawsze pod ręką.

Biathlonowa dźwignia przeładowania znajduje się po lewej stronie, ale można ją łatwo przełożyć na prawą stronę. W przypadku kalibru 5,5 mm magazynek mieści 16 śrucin.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  • Wiatrówka AirMaks Katran SC 5,5 mm
  • Przetoczka do butli
  • Adapter quickfill
  • Magazynek

PAREMETRY

Producent: AirMaks Arms

Amunicja: Śrut diabolo

Kaliber: 5,5 mm / .22

Prędkość początkowa: 197 m/s

Energia początkowa:  20 J

Ilość strzałów:  50

Ciśnienie robocze: 300 bar

Waga: 1600 g

Całkowita długość: 690 mm

Długość lufy: 210 mm

Przyrządy celownicze: Nie

Szyna akcesoryjna : Tak

Z magazynkiem: Tak

Pojemność magazynka: 16

Materiał osady: Metal

Napęd: PCP

Rodzaj ognia: Jednostrzałowy

Gwarancja: 24 miesiące

5 Przedmioty

Opis

Typ Śrutu
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Polimer
Typ zasilania
Sprężone Powietrze PCP

Specyficzne kody

16 inny produkt