Siekiera Walther Tomahawk219,00 zł
Brutto

Walther Tactical Tomahawk to lekki toporek taktyczny wzorowany na broni używanej przez żołnierzy, który świetnie sprawdzi się w turystyce, ratownictwie oraz survivalu.

qty

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Walther Tactical Tomahawk to lekki toporek taktyczny wzorowany na broni używanej przez żołnierzy, który świetnie sprawdzi się w turystyce, ratownictwie oraz survivalu.

Tomahak w taktycznym stylu

Podczas biwakowania, bytowania w lesie lub kempingu zazwyczaj potrzebujemy solidnego noża oraz siekiery. Walther Tactical Tomahawk łączy funkcję toporka, zbijaka do szyb oraz noża, dlatego będzie doskonałym dodatkiem do ekwipunku outdoorowego oraz atrakcyjnym elementem kolekcji miłośnika militariów.

Głowicę tomahawka wykonano z twardej stali nierdzewnej 420, która stanowi wprost idealny wybór w przypadku narzędzia outdoorowego. Stal 420 wyróżnia się dużą odpornością na korozję i zużycie, jest także stosunkowo łatwa do ostrzenia, co oznacza, że z naprawą krawędzi tnącej poradzimy sobie także w terenie.
Zaokrąglone ostrze o długości 123 mm doskonale radzi sobie zarówno z cięciem, jak i rąbaniem. Ostry kolec (nadziak) to funkcjonalne narzędzie, przydatne do podważania, rąbania i rozłupywania. Toporek ma 520 mm długości, jej środek ciężkości przesunięto na przód, co oczywiście zwiększa wydajność i ogranicza wysiłek konieczny do wykonania pracy.

Wygodny trzonek

Głowicę osadzono w chwycie za pomocą dwóch stalowych śrub. Prosty trzonek z moletowaną rączką wykonano z tworzywa FRN (nylon wzmacniany włóknem szklanym). Na zakończeniu rękojeści znajduje się stalowy trzpień, który w razie wypadku może pełnić funkcję zbijaka do szyb.

Do bezpiecznego przenoszenia toporka na pasie służy nylonowa pochewka zapinana na napę.

 Dane techniczne:

  • Materiał trzonka: nylon, wzmacniany włóknem szklanym
  • Typ stali: nierdzewna - 420
  • Długość całkowita [mm]: 520
  • Długość ostrza [mm]: 123
  • Masa [g]: 732
  • Producent: Umarex, Niemcy
  • EAN: 4000844509253
  • Symbol dostawcy: 5.0748
4 Przedmioty

Specyficzne kody

3 inny produkt