Wiatrówka PCP Airgun Technology Vulcan 3 - 700 mm6 999,00 zł
Brutto
Kaliber
qty
Ostatnie sztuki w magazynie

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Wreszcie ukazała się długo oczekiwana trzecia generacja cenionego modelu Vulcan od czeskiego producenta Airgun Technology. W przeciwieństwie do swoich poprzedników oferuje powiększoną pojemność kartusza, która tym razem wynosi 580 ccm. Większej pojemności uzyskano dzięki zastosowaniu kartusza o całkowicie nowej konstrukcji. Kolejną innowacją jest ulepszony regulator ciśnienia z regulowanym Power Plenum.

Konstrukcja wiatrówki ma 977 mm długości, przy czym sama lufa ma 700 mm. Lufa została pokryta na całej długości płaszczem o właściwościach tłumiących odgłos strzału. Nie sposób nie wspomnieć o eleganckiej osadzie wykonanej z drewna z wyprofilowanym chwytem pistoletowym.

Dźwignia przeładowania typu biathlon została zlokalizowana w dobrze dostępnym miejscu na wysokości spustu. Możliwe jest jej przełożenia na preferowaną stronę. Bezpiecznik ulokowany w obrębie kabłąka można aktywować dopiero po naciągnięciu zamka.

Na wiatrówce zostały rozmieszczone dwa odcinki szyn akcesoryjnych standardu weaver o szerokości 22 mm. Jeden został ulokowany na grzbiecie z myślą o mocowaniu lunety, drugi został ulokowany na łożu z myślą o mocowaniu bipodu.

Wiatrówka jest kompletowana z adapterem oraz dwoma magazynkami o pojemności 12 śrucin. Całość jest zapakowana w miękki pokrowiec.

Główne cechy

  • Kartusz z karbonu
  • Dwustronny system przeładowania typu biathlon
  • Dwa odcinki weaver – góra/dół
  • Regulowany Power Plenum

Tryb strzelania: Pojedynczo
Bezpiecznik: Tak
Waga: 3400 g
Długość całkowita: 997 mm
Długość lufy: 700 mm
Szyna akcesoryjna: 22 mm
Magazynek: 12
Kaliber: 5,5 , 6,35 lub 7,62
Rodzaj broni: Karabinka
Prędkość początkowa: 150-290
Typ mechanizmu: PCP
Kolba: Drewno
System światłowodów: Nie
Pokrowiec: Tak

1 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inny produkt