Airgun Technology Vixen5 299,00 zł
Brutto

Vixen to nowoczesna wiatrówka pcp ze stajni czeskiej firmy Airgun Technology. Vixen sam w sobie jest wyjątkowo lekki, kompaktowy i świetnie wyważony, na dodatek może się pochwalić precyzyjną, 250mm lufą firmy Ceska Zbrojovka.

Kaliber
qty
Dostępny produkt z innymi opcjami

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Vixen to nowoczesna wiatrówka pcp ze stajni czeskiej firmy Airgun Technology. Vixen sam w sobie jest wyjątkowo lekki, kompaktowy i świetnie wyważony, na dodatek może się pochwalić precyzyjną, 250mm lufą firmy Ceska Zbrojovka.

Z całości konstrukcji wybija się masywny tłumik dźwięku o średnicy zewnętrznej 50 mm, za którego sprawą strzelanie jest ciche, co umożliwia strzelać niezauważalnie na terenie zabudowanym. Aczkolwiek Vixen robi potężne wrażenie, nijak nie wpływa to na jego ergonomię czy wyważenie.

W konstrukcji zastosowano sprawdzone, wykonane z tworzywa ABS łoże z Uragana, które jest wyposażone w zintegrowany system mocowania M-LOK. Standardowo na spodzie łoża znajdziemy szynę akcesoryjną standardu weaver.

Kolejną charakterystyczną cechą jest kompozytowy, zakończony gumową stopką kartusz, który pełni funkcję kolby. Takie rozwiązanie ma swoich zwolenników i przeciwników, tutaj w żadnym stopniu nie odbywa się to kosztem komfortu, nawet osoba o dużej posturze jest w stanie wygodnie złożyć się do strzału. Całkowita pojemność kartusza wynosi 250 cm3 i maksymalne ciśnienie robocze jest do 300 barów. Aktualny poziom ciśnienia można odczytać na przejrzystym manometrze, za którym ulokowano port ładowania do wtyczki quickfill.  

Chwyt pistoletowy standardu AR-15 został wykonany z polimeru, istnieje możliwość wymiany na inny chwyt standardu AR-15. Nastawny bezpiecznik spustu ulokowano przemyślnie w zasięgu palca wskazującego.

Wymienna dźwignia zamka umożliwia dostosowanie systemu przeładowania dla osób leworęcznych. Magazynek kompatybilny z Uraganem mieści 15 śrutów. Do mocowania optyki jest przeznaczona szyna standardu 22 mm.

Główne cechy produktu

  • Precyzyjna lufa o długości 250 mm
  • System mocowania M-LOK
  • Tłumik dźwięku
  • Kartusz 250 cm3
  • Chwyt pistoletowy AR-15
  • Szyna standardu 22 mm
  • Karabinek Vixen 4,5
0 Przedmioty

Opis

Typ Śrutu
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Polimer
Typ zasilania
Sprężone Powietrze PCP

Specyficzne kody

16 inny produkt