Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher PCP Breaker Bullpup 4,5 i 5,5 mm



2 299,00 zł
Brutto
Kaliber
qty
Obecnie brak na stanie

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher PCP Breaker Bullpup 4,5 mm



Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher PCP Breaker Bullpup to kompaktowy karabinek pneumatyczny w układzie bezkolbowym, co zapewnia mu zwartą i bardzo ergonomiczną konstrukcję przy jednoczesnym zastosowaniu długiej, ponad 53 cm lufy.


Karabinki pneumatyczne z układem bezkolbowym (bez kolby właściwej) to wspaniała alternatywa dla osób szukających nowatorskich i oryginalnych konstrukcji strzeleckich.




Osada o ergonomicznej linii, została wykonana z drewna tureckiego orzecha, o eleganckim matowym wykończeniu. Środek ciężkości karabinka został przesunięty bliżej strzelca, dzięki temu jest to bardzo składna i wygodna konstrukcja, która nie męczy użytkownika nawet przy długim strzelaniu. Chwyt pistoletowy posiada podcięcia na palce zapewniające pewny i komfortowy chwyt. W karabinku zastosowano miękką, gumowaną stopkę, która tworzy pewny punkt oparcia. Szczątkowa baka policzkowa o regulacji poziomej, pełni również rolę tzw. komfort pada. Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych AirMaster Puncher Breaker Bullpup PCP został wyposażony w zintegrowaną szynę typu R.I.S. w standardzie MIL-STD-1913.




AirMaster Puncher Breaker Bullpup PCP zasilany jest ze stalowego kartusza o pojemności 280 cc i maksymalnym ciśnieniu 200 BAR. Zintegrowany manometr pozwala kontrolować ciśnienie w cylindrze i tym samym poziom jego naładowania. Obrotowy pierścień maskuje port ładowania oraz chroni przed jego uszkodzeniem i zabrudzeniem. Zespół lufy jest sztywno połączony z kartuszem za pomocą aluminiowej obejmy (ósemki).

Pełne ładowanie kartusza sprężonym powietrzem (max. 200 BAR) umożliwia oddanie do 200 strzałów z wyrównaną prędkością. Proces ładowania kartusza jest standardowy, tj. z butli HP (z użyciem odpowiedniej przejściówki) lub za pośrednictwem ręcznej pompki dedykowanej do karabinków PCP (butle i pompki są dostępne w naszej ofercie).



Karabinek AirMaster Puncher Breaker Bullpup PCP posiada regulator prędkości początkowej, dzięki któremu możemy dostosować parametry strzału do danego dystansu oraz pozwala efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu.


Wysoką szybkostrzelność wiatrówka PCP zawdzięcza wykorzystywaniu pojemnego 14 śrutowego magazynka (2 w komplecie) z automatyczną indeksacją oraz wygodnej w obsłudze dźwigni przeładowania zapożyczonej z karabinka biathlonowego.



Magazynki zbudowano ze stopu aluminium oraz plexi, co zapewnia ich wysoką trwałość. Przezroczyste okienko pozwala nam szybko ocenić ilość śrucin załadowanych/ pozostałych w magazynku.

Magazynek może być włożony zarówno od lewej, jak i prawej strony, taka uniwersalność obsługi zapewnia wygodne korzystanie z karabinka strzelcom prawo- i leworęcznym. Z uwagi na konstrukcję magazynka zaleca się używanie wyłącznie śrutu półokrągłego lub płaskiego, np. Umarex Mosquito 4,5 mm.


System spustowy posiada dwustopniową regulację, dzięki czemu możemy dokładnie dostosować parametry pracy spustu i oddawać w pełni kontrolowany i przewidywalny strzał.


W zestawie znajduje się tłumik dźwięku, montowany pod odkręceniu imitacji tłumika płomienia. Tłumik odczuwalnie zmniejsza hałas wystrzału i dodaje militarnego charakteru.

Wiatrówka Airmaster Puncher Breaker Bullpup PCP jest wyposażony w prawostronny bezpiecznik manualny.

Do bezpiecznego transportowania karabinka otrzymujemy polimerową walizkę z solidnym piankowym wypełnieniem.


AirMaster Puncher Breaker Bullpup to niezwykle efektowny karabinek PCP o świetnych parametrach strzeleckich, niesamowitej składności i wyważeniu, dedykowany do strzelania rekreacyjnego dla każdego, bez względu na wiek i płeć.



W zestawie:

 • Paczka śrutu
 • Komplet Tarcz
 • 2 magazynki indeksacyjne,
 • tłumik dźwięku,
 • klucze imbusowe,
 • mosiężny wtyk nowego typu do ładowania kartusza,
 • zapasowe uszczelki,
 • polimerowa walizka.


Dane Techniczne:

 • producent: AirMaster
 • napęd: PCP (sprężone powietrze)
 • kaliber: 4,5 mm
 • ciśnienie robocze kartusza: 200 BAR
 • pojemność magazynka: 14 sztuk śrutu 4,5 mm
 • prędkość początkowa: 260 m/s
 • typ śrutu: diabolo płaski/ półokrągły
 • długość całkowita: 730 mm
 • długość lufy: 535 mm
 • masa: 3500 g

Opis

Typ Śrutu
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Drewno
Typ zasilania
Sprężone Powietrze PCP

Specyficzne kody

16 inny produkt