Iluminator emiter podczerwieni niewidzialny 940 nm 10 W + montaż 22 mm199,00 zł
Brutto

Iluminator emiter podczerwieni niewidzialny 940 nm 10 W to kompaktowa latarka myśliwska ze zmienną ogniskową, która skutecznie wspiera działanie celownika noktowizyjnego.

qty

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Iluminator emiter podczerwieni niewidzialny 940 nm 10 W to kompaktowa latarka myśliwska ze zmienną ogniskową, która skutecznie wspiera działanie celownika noktowizyjnego.

Światło IR

Latarka emituje strumień podczerwieni o maksymalnej długości fali 940 nm praktycznie niewidocznej dla ludzkiego oka. Taka długość fali powoduje, że iluminator diodowy może efektywnie wspomagać celownik noktowizyjny, bez płoszenia zwierzyny.

Regulacja zoomu

W latarce zastosowano wypukłą soczewkę oraz zmienną ogniskową (zoom), który pozwala na płynną zmianę szerokości wiązki podczerwieni.

W zależności od sytuacji możemy precyzyjnie skoncentrować światło na dystansie 200 lub korzystać z rozproszonego strumienia i doświetlać obiekty oddalone do 100 m. Regulacji wiązki dokonujemy przez wysuwanie głowicy.

Konstrukcja odporna na odrzut

Korpus oraz głowicę latarki wykonano ze stopu aluminium lotniczego, który cechuje się niską masą, dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych.

Latarka jest kompaktowa i waży zaledwie 140 g, dlatego po zamontowaniu na broni nie zwiększa odczuwalnie jej ciężaru i może być wygodnie przenoszona przy pasie.

Iluminator ma klasę wodoszczelności IPX-4, co oznacza, że urządzenie jest odporne na zachlapanie, deszcz oraz chwilowe zanurzenie w wodzie.

Urządzenie jest odporne na odrzut broni, upadek oraz warunki pogodowe, dlatego może być bezpiecznie używane podczas polowania bez względu na aurę i porę roku. Włącznik emitera znajduje się w tylnej części korpusu.

Podwójne zasilanie

Iluminator standardowo zasilany jest za pomocą akumulatora 18650 (brak w zestawie), który można jednak zastąpić 3 bateriami AAA, wykorzystując w tym celu dołączony adapter.

Montaż na broń

W zestawie znajduje się aluminiowy montaż, dzięki któremu w szybki i prosty sposób zamocujemy emiter na szynie akcesoryjnej noktowizora lub broni.

 Dane techniczne:

  • Regulacja natężenia: tak
  • Typ emitera: dioda
  • Typ szyny: 22 mm (weaver) , 22 mm (picatinny)
  • Zasilanie ogniwem: 18650 × 1 ,AAA × 3
  • Długość całkowita [mm]: 162
  • Długość fali [nm]: 940
  • Masa [g]: 140
  • Symbol dostawcy: YT-E18
10 Przedmioty

Specyficzne kody

12 inny produkt