Colt Python 4" 4,5 mm CO2349,00 zł
Brutto

Colt Python 4" 4,5 mm BB CO2 to pneumatyczna replika kultowego rewolweru Magnum .357, zasilana kapsułą CO2 oraz strzelająca śrutem diabolo i BB's.

qty
Obecnie brak na stanie

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Colt Python 4" 4,5 mm BB CO2 to pneumatyczna replika kultowego rewolweru Magnum .357, zasilana kapsułą CO2 oraz strzelająca śrutem diabolo i BB's.

Wytrzymała konstrukcja

Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w większości z polimeru. Kluczowe elementy tj. lufa wewnętrzna, spust, kurek oraz przyrządy celownicze są jednak z metalu, co gwarantuje niezawodne i długotrwałe użytkowanie.

Dzięki połączeniu tych materiałów rewolwer ma ciężar wynoszący zaledwie 560 g, dlatego wiatrówka może być wygodnie używana przez panie oraz młodszych strzelców.

W wiatrówce zastosowano lufę o długości 6 cali, dzięki czemu z rewolweru już po krótkim treningu możemy strzelać także precyzyjnie lub na większych dystansach.

Colt Python 4" 4,5 mm BB CO2 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki. Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny z anatomicznymi wycięciami na palce.

Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.

Śrut BB'S czy diabolo?

Rewolwer został przystosowany do strzelania dwoma rodzajami śrutu tj. klasycznego diabolo 4,5 mm oraz stalowego śrutu BB's 4,46 mm. W zestawie znajdują się dwa magazynki, jeden z nich (metalowy) przeznaczony jest do śrutu ołowianego diabolo, drugi (polimerowy) do stalowych kulek.

Taka funkcjonalność powoduje, że wiatrówka świetnie sprawdzi się zarówno do precyzyjnego, jak i dynamicznego strzelania. Warto podkreślić, że każdy z magazynków mieści aż 10 śrutów, co zapewnia dużą szybkostrzelność oraz komfort zabawy.

Podczas strzelania śrut magazynki są automatycznie obracane, identycznie jak ma to miejsce w prawdziwym rewolwerze.

Zasilanie CO2

Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelony śrut BB'S osiąga wysoką prędkość początkową sięgającą ok. 130 m/s (diabolo ~ 110 m/s), co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 są bardzo proste, wystarczy odsunąć polimerową okładzinę rękojeść, umieścić kapsułę w porcie oraz dokręcić ją za pomocą klucza imbusowego.

Klucz montażowy zamocowano na stałe do okładziny, dzięki temu jest zawsze przy wiatrówce, przez co unikamy prozaicznego problemu związanego z zapominaniem narzędzia niezbędnego do wymiany kapsuły. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej.

Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA

W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim nacięgnięciu kurka.

Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego zlokalizowanego w przed kurkiem.

 Dane techniczne:
Energia kinetyczna naboju [J]: poniżej 3
Kaliber [mm]: 4,5
Klasa celności: rekreacyjna
Pojemność magazynka [szt.]: 10
Prędkość początkowa [m/s]: 115/100
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu: BB , diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: polimer
Materiał okładzin: guma

W ZESTAWIE:

  •     Rewolwer Colt Python 4"
  •     paczka śrutów
  •     naboje CO2
  •     komplet tarcz strzeleckich
  •     karta gwarancyjna
  •     instrukcja obsługi

Opis

Typ Śrutu
BB
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Polimer
Typ zasilania
Co2

Specyficzne kody

16 inny produkt