Pistolet wiatrówka PCP Hatsan Jet II RG z regulatorem2 299,00 zł
Brutto

Jet II RG precyzyjny wielostrzałowy pistolet sportowy PCP z regulatorem ciśnienia zapewniającym perfekcyjną powtarzalność strzałów, stworzony z myślą o strzelaniu tarczowym i rekreacyjnym. Wyposażony w przyrządy celownicze, szynę montażową, podwójny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 40 + 40cc cc oraz profilowaną rękojeść z możliwością mocowania kolby. 

Kaliber
qty

  Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

  Zasady dostawy

Zazwyczaj 1-3 dni roboczych. O dłuższym terminie powiadamiamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

14 Dni na zwrot nie używanego towaru.

Pistolet wiatrówka PCP Hatsan Jet II RG z regulatorem 

Jet II RG precyzyjny wielostrzałowy pistolet sportowy PCP z regulatorem ciśnienia zapewniającym perfekcyjną powtarzalność strzałów, stworzony z myślą o strzelaniu tarczowym i rekreacyjnym. Wyposażony w przyrządy celownicze, szynę montażową, podwójny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 40 + 40cc cc oraz profilowaną rękojeść z możliwością mocowania kolby. Po zamocowaniu dołączonej do zestawu teleskopowej regulowanej kolby, pistolet można przekształcić w kompaktowy karabinek. Ten gwarantujący wysoką precyzję oraz ergonomię użytkowania pistolet / karabinek cechują doskonałe parametry przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej ceny. 

Pistolet i karabinek w jednym

Jet II RG posiada wykonany z polimeru w kolorze czarnym, wygodny anatomiczny ryflowany chwyt z rękojeścią przystosowaną dla osób lewo- i praworęcznych. Ponadto dzięki dołączanej taktycznej kolbie istnieje możliwość szybkiego przekształcenia pistoletu w kompaktowy karabinek.

Teleskopowa taktyczna kolba TTS (Tactical Telescopic Stock) z możliwością regulacji długości kolby, wysokości baki policzkowej oraz gumowej stopki. Dzięki pełnej regulacji proces skonfigurowania wiatrówki zgodnie z własnymi preferencjami jak i stylem strzelania jest szybki i nieskomplikowany. Kolbę przystosowaną dla osób prawo i leworęcznych, zakończono gumową wentylowaną stopką absorbującą energię odrzutu po oddanym strzale. Po wypięciu kolby istnieje możliwość korzystania wyłącznie z chwytu pistoletowego.

Szyny montażowe - zamocowane po obu stronach zasobnika sprężonego powietrza kartusza 22mm szyny picatinny umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów.

Lufa - o długości 7.9" (200 mm). Precyzyjnie gwintowana wykonana z niemieckiej stali, pokrytej płaszczem, który chroni i stabilizuje oraz zapewnia dokładność. Zwężona u wylotu lufy (czokowana) zapewnia precyzyjne prowadzenie pocisku, poprawia celność. Jakość wykonania luf ma ogromny wpływ na celność zwłaszcza przy strzelaniu na długich dystansach, jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni.

Zasilanie - sprężonym powietrzem ze znajdującego się pod lufą aluminiowego zbiornika ciśnieniowego o pojemności 40 cc (air tube bottle), pompowanego do ciśnienia 250 barów. W pełni naładowany kartusz pozwala na oddanie od 52 do 60 strzałów w zależności od kalibru (dane dla wersji FAC*). Wbudowany manometr umożliwia kontrolę ciśnienia znajdującego się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. 110 bar minimalne ciśnienie robocze w cylindrze rekomendowane przez producenta.

Dwutaktowa dźwignia przeładowania

Pistolet Jet II RG wyposażono w dwutaktową dźwignię przeładowania typu biatlonowego, umieszczoną po lewej stronie komory zamkowej. Dzięki temu napinanie wiatrówki jest szybkie i wygodne.

Magazynek i wkładka jednostrzałowa

Obrotowe magazynki o pojemności od 6 do 8 śrucin w zależności od kalibru. W zestawie dwa magazynki. Dodatkowo zestaw zawiera wkładkę jednostrzałową SSA (Single Shot Adapter) pozwalającą na jeszcze bardziej precyzyjne strzelanie bez ryzyka mikro odkształceń śrutu przez mechanizm magazynka.

Manualny bezpiecznik

Umieszony w kabłąku spustu manualny bezpiecznik chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Wiatrówka PCP Hatsan Jet I RG - parametry techniczne ogólne:

 • Model: Jet 1II RG
 • Rodzaj: wiatrówka PCP
 • Energia początkowa: do 17 J
 • Długość całkowita pistolet: 455 mm / 17.9"
 • Długość całkowita karabin: 655-700 mm / 25.8"-27.5"
 • Długość lufy: 200.0 mm / 7.9"
 • Waga: 1.1 kg (2.4lbs) / 1.54 kg (3.4lbs)
 • Zbiornik ciśnieniowy: 40 + 40cc
 • Ciśnienie napełniania: 250 bar
 • Rękojeść: Advanced Polymer
 • Producent: Hatsan, Turcja

Dane techniczne szczegółowe dla FAC (*):

 • kaliber 4.5 mm / .177
 • Maksymalna prędkość wylotowa (**): 197 m/s (650fps)
 • Energia: 11 J / 8.1 ft. lbs
 • Pojemność magazynka: 8 szt.

Dane techniczne szczegółowe dla FAC (*):

 • kaliber 5.5 mm / .22
 • Maksymalna prędkość wylotowa (**): 182 m/s (600fps)
 • Energia: 15.8 J / 11.7ft.lbs
 • Pojemność magazynka: 7 szt.

3 Przedmioty

Opis

Typ Śrutu
Diabolo
Wykończenie kolby/osady
Polimer
Typ zasilania
Sprężone Powietrze PCP

Specyficzne kody

16 inny produkt